فکر می کنید من در آینده چکاره میشم؟

این عکسها، شکار لحظه ها نبوده ها!!!!!  من کلا اینجوری هستم!!!! با علاقه ی فراوان به صحبت کردن با در و دیوار و  لوستر و مبل. لبخند به هر حال با این ژست ها، به من بگین من قراره چه کاره بشم؟ لبخند در ضمن از همه کسانی که وبلاگم رو میخونن و نظر میدن و همه کسانی که میخونن و نظر نمیدن و از همه کسانی که نمی خونن و .... از خود راضی تشکر میکنم.

  .

.

.

..

.

/ 12 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شکوفه

ولی فکر میکنم مامانت راست میگه تو خود خود انیشتنی

سارای سعیدینا

من که عکست رو ندیدم بارمان جان. اما بدون عکسم می تونم حدس بزنم. بزار برات بگم : خوب ! بابا وحیدت که همیشه مسافره . مامان مهناز جونت هم که باهاش پاست و تو رو هم که اولین ددر برده ؛ پس توهم احتمالن دوست خواهی داشت که جهانگرد بشی[لبخند] . ولی از همه اینا که بگذریم؛ از اعماق وجودم باور دارم هر کاره ای که بشی خوبش میشی چون تو " دارای روح بزرگ " ی هستی.[قلب]

سارای سعیدینا

آخ که چه قدر خوشگل خوابیده بودی عزیزم . آدمو به هوس می ندازی [خجالت] یاد یه جمله از کراناتاگور افتادم که گفته :" هر کودکی که به دنیا می آید یعنی این که خداوند هنوز از آفرینش انسان نا امید نشده."

ازاده

من فکر کنم یا نویسنده بشی یا مهندس هوا فضا البته من از عکسها تشخیس ندادم

مارال

منم فکر کنم مهندس بشی از بس که اسمان رو نگاه میکنی

امیر خلیلی

هر کاری که در آینده انتخاب کنی به دنیای امروزت مربوطه, که با داشتن اطرافیان فهیم و با شعوری که من میبینم,حتما به کارت عشق میورزی. حدس من, شاخه های فیزیک و ریاضیه, همون حدس مامان مهناز.

مهری تقی زاده

بارمان جان مهم نیست چی کاره بشی مهم اینه که از زندگیت راضی و خشنود باشی هزار هزار ماشاا... چون که مامان بابای فهیمی داری همینطور هم میشه . شنیدم مامان مهنازت میخواد تمام وقتش رو به تو اختصاص بده ولی بهش بگو مامان مهناز اگه عشقت به من کامل باشه دنبال وقت هستی که با من بگذرونی مبادا با اختصاص تمام وقتت عشقت نسبت به من کم رنگ بشه . من به عشقت بیشتر احتیاج دارم .[بغل][بغل][قلب

پرنیان حامی

عکسا که نیستن الان که از رو عکس بگم ؛‌شما پزشک میشی عزیزم از چشمات معلومه [ماچ]